ЄДИНА МІСЬКА СЕРВІСНА СЛУЖБА
З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ,
КВАРТИР ТА БУДИНКІВ
098-003-05-05
073-003-05-05
04733-5-07-78

Про нас

ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС»

Шановні мешканці міста Сміла, ми раді вітати Вас на офіційному сайті ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС». Тут представлена вся інформація про нашу компанію. Наша мета – максимально можливе задоволення вимог споживачів.

ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС» – молода і динамічно розвиваюча компанія, основним пріоритетом діяльності якої є надання якісних послуг з утримання будинків і прибудинкових територій.

Ціль компанії – створення у місті Сміла та Черкаській області потужної мережі з повним циклом житлово-комунальних послуг. При цьому за основу береться сприяння у створені Об`єднань Співвласників Багатоквартирних Будинків та впровадженням сучасних енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Наша компанія – це команда професіоналів, що об’єднала молодих фахівців і досвідчених кваліфікованих співробітників, що працюють у сфері експлуатації та управління нерухомістю вже не перший рік.

Професійне управління та експлуатація багатоквартирних будинків, адміністративно-виробничих будівель і споруд, нежитлових приміщень, прибирання та благоустрій прилеглої території, вивіз сміття, ремонтно-будівельні роботи, бухгалтерські та юридичні послуги для багатоквартирних будинків, квартир та ОСББ – основні напрямки діяльності нашої компанії.

Для власників житлової нерухомості співпраця з нашою компанією – це в першу чергу запорука спокою, затишку, добробуту та комфорту. Вартість послуг приватної сервісної компанії значно нижча в порівняні з цінами інших компаній, а рівень відповідальності та сервісу набагато вище. ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС» гарантує своєчасне виконання договірних зобов’язань та надання вичерпних звітів про проведену роботу з технічного обслуговування та управління житлової нерухомості.

Висока якість надаваних послуг забезпечується досвідом успішної роботи. Ми використовуємо кращі міжнародні методики, а також власні розробки, що відповідають сучасним стандартам. Нами постійно розробляються нові рішення для поліпшення сервісу.

Колектив компанії вдячний жителям будинків, які в умовах жорсткої конкуренції на ринку ЖКГ, вибрали наше підприємство. Ми зі свого боку гарантуємо повну інформаційну відкритість та клієнтоорієнтованість, абсолютну фінансову прозорість роботи  компанії, участь у державних і муніципальних програмах. Наші юристи готові представляти і захищати інтереси жителів.

Якісне обслуговування житлового фонду неможливо без вашої підтримки. Ми розраховуємо на Вашу довіру і співпрацю!