ЄДИНА МІСЬКА СЕРВІСНА СЛУЖБА
З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ,
КВАРТИР ТА БУДИНКІВ
098-003-05-05
073-003-05-05
04733-5-07-78

Бухгалтерський супровід СПД

typ Бухгалтерські послуги – це грамотна і своєчасна допомога в самих нетипових ситуаціях, коли потрібне невідкладне втручання в бухгалтерські операції компанії.
На сьогоднішній день скористатися послугами бухгалтерської компанії раціонально, як для дрібних, так і для великих компаній, які відчувають потребу в професійній бухгалтерській допомозі для вирішення тих чи інших питань і завдань, пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліком.
Основними перевагами послуг бухгалтера, ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС» є :
– Гарантія професіоналізму;
– Економія на заробітній платі штату бухгалтерів і створенні робочого місця;
– Оптимізація бухгалтерського та податкового обліку.
Фахівці в галузі бухгалтерії здійснюють:
– Комплексне обслуговування на постійній основі;
– Разові консультації щодо оподаткування та обліку;
– Складання податкової та фінансової звітності з наданням її у відповідні державні органи;
– Вирішення організаційних питань роботи бухгалтерії;
– Перевірка роботи бухгалтерії на відповідність вимогам законодавчих органів;
– Консультування та ведення клієнта.
Професійна допомога наших бухгалтерів дозволить мінімізувати управлінські та фінансові витрати, звести до мінімуму будь-які грошові ризики і повністю сконцентрувати увагу на розвитку бізнесу. До того ж, скористатися даною перевагою в м. Сміла можуть представники великого та малого бізнесу, організації різної форми власності та фізичні особи (підприємці).
Відносно ціни, допомога по наданню бухгалтерських послуг в рази дешевше, ніж утримання в штаті співробітників додаткової одиниці. Особливо, якщо врахувати, що Ви тільки відкрили свій бізнес у м. Сміла та економія бюджету компанії більш, ніж доречна, а скоріше – необхідна.

Наша порада – звертайтеся вчасно до фахівців за консультацією. Краще зайвий раз звернутися до консультанта і переконатися в правильності своїх дій, ніж при виявленні помилок – шкодувати про незроблене.

Телефони для довідок: 098-003-05-05, 073-003-05-05