ЄДИНА МІСЬКА СЕРВІСНА СЛУЖБА
З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ,
КВАРТИР ТА БУДИНКІВ
098-003-05-05
073-003-05-05
04733-5-07-78

Послуги ОСББ

osbbМи беремо відповідальність за Ваш будинок!!! Обслуговування будинків ОСББ є основним напрямком діяльності компанії ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС». Ми пропонуємо технічне та аварійне обслуговування систем центрального опалення, каналізації, водопостачання, внутрішньобудинкових електромереж, електрощитових.
У роботі з нашою компанією ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС» голова правління або управитель відкриє для себе новий спосіб управління своїм будинком. Ви можете нам довіряти, ми зробимо роботу за Вас.
1. Диспетчеризація вашого будинку 24/7. Ми забезпечимо ефективну роботу з прийомом дзвінків і заявок жителів. Ми приймаємо всі дзвінки, які колись сипалися на Вас, і не давали спокою життя. Ви звільнитеся від стресів, і постійних дзвінків.
2. Аварійне обслуговування 24/7. Аварійка приїде в будь-який час, в будь-який день, після прийому виклику диспетчером. Ви тепер можете бути спокійні і вільні на вихідних, Ваша присутність не обов’язково.
3. У кожному під’їзді закріплена табличка з назвою обслуговуючої організації та контактними номерами майстрів і аварійки ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС».
4. Регулярні обходи технічних приміщень. Спеціаліст проводить обхід і огляд технічних приміщень, щотижня. Для попередження аварійних ситуацій і підтримки комунікацій, в необхідному режимі для ефективної роботи.
5. Закріплення конкретного фахівця за вашим будинком. Спеціаліст організовує роботу на вашому будинку і має зв’язок з усіма необхідними фахівцями.
6. Ведення тех. журналу з фіксацією всіх заявок, виконаних робіт і обходів. У вас є можливість в будь-який момент перевірити записи в журналі, кількість виконаних заявок, кількість і час обходів. Ви завжди в курсі всього, що відбувається у вашому домі.
7. Виконуємо роботи будь-якої складності. Від заміни змішувача, до капітального ремонту теплотраси в підвалі, капітального ремонту електрощитових і т.д. ТОВ «ДОБРОБУТ-ДІМ-СЕРВІС» бере повну відповідальність за Ваш будинок.
8. Працюємо з будь-якими матеріалами, за бажанням замовника. Ми використовуємо той матеріал, який обираєте Ви.
9. При масштабних, капітальних ремонтах діє розстрочка (безвідсоткова) з можливою виплатою платежів за кілька місяців. Ми інвестуємо гроші в Ваш будинок, коли необхідний терміновий ремонт, але у Вас недостатньо коштів. У Вас з’являється унікальна можливість у вигляді розстрочки платежу, на кілька місяців, що дає Вам можливість виконувати ремонти і не потрапляти в борги.

ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ
1. Комплексне технічне та аварійне обслуговування – сантехнічних інженерних комунікацій, електромереж.
2. Аварійне обслуговування – сантехнічних інженерних комунікацій, електромереж.
3. Всі види ремонтних робіт: ремонт в під’їздах (капітальний, косметичний); зварювальні роботи; монтаж вікон в під’їздах ; ремонт входів в під’їзди; заміна поштових скриньок.
4. Прочищення каналізаційних магістралей.
5. Промивання теплообмінників.
6. Капітальний ремонт теплопунктів.
7. Всі види покрівельних робот (частковий і капітальний ремонт).
8. Ремонт електрощитових.

Звертайтесь і ми Вам допоможемо: тел.098-003-05-05, 073-003-05-05